لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴
منبع خبر:خبرگزاری مهر
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش از پرداخت پاداش پایان خدمت تمامی فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ و تسویه بخشی از مطالبات نیروهای حق التدریس خبر داد.
شنبه, 04 دی 1395

به گزارش خبرگزاری مهر، منصور مجاوری گفت: با پیگیری های مستمر این وزارتخانه برای پرداخت بدهی و بخشی  از مطالبات فرهنگیان ، اعتباری معادل ۲۷۰۰ میلیارد تومان از سوی سازمان برنامه و بودجه به آموزش وپرورش اختصاص یافت.

وی با اشاره به پرداخت پاداش پایان خدمت تمامی بازنشستگان سال ۹۴ در کشور خاطرنشان کرد: حقوق و مزایای سرباز معلمان از ابتدای فروردین تا آذرماه ، نیروهای قراردادی از ابتدای سال تاکنون و کلیه مطالبات مربوط به بسته حمایتی مربوط به سال تحصیلی ۹۵-۹۴ و برون سپاری و کارورزی هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش تا مهر ماه سال جاری قابل پرداخت است.

مدیر کل دفتر برنامه وبودجه وزارت آموزش وپرورش در ادامه یادآور شد: از مبلغ اعتباریادشده ، بخشی برای پرداخت برخی مطالبات پرسنلی سال های گذشته توزیع و ابلاغ گردید تا ادارات کل آموزش وپرورش استان ها نسبت به واریز مطالبات سال های قبل فرهنگیان اقدام نمایند.

وی ضمن تشکر از همراهی و مساعدت هیأت دولت ادامه داد: با همکاری دفتر امور آموزش وپرورش در سازمان برنامه وبودجه و بررسی وضع اعتبارات سال جاری، به یک برنامه جمع بندی منسجم دست یافتیم و نسبت به اصلاح موافقتنامه ها وافزایش اعتبارات سال جاری به منظور تأمین الباقی کسری اعتبار هزینه های اجتناب ناپذیر و ضروری براساس مفاد قانونی اقدام خواهد شد.

مجاوری با ابراز امیدواری از روند بهبود در پرداخت هزینه های پرسنلی وضروری به ویژه در زمینه بیمه تکمیلی وسایر هزینه های ضروری مدارس طی ماه های آینده و مهم دانستن توجه بیش از پیش به بودجه منظور شده در لایحه سال ۱۳۹۶ هیأت دولت به آموزش وپرورش گفت: اصلاح کلی رقم اختصاص یافته به آموزش وپرورش ، نگرانی و دغدغه خاطر آموزش وپرورش و فرهنگیان را مرتفع خواهد کرد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2