لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اجرای طرح کانون مدرسه ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی در کردستان
منبع خبر:خبرگزاری مهر
سنندج- مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: طرح کانون مدرسه ویژه دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در استان، اجرایی شد.
چهارشنبه, 01 دی 1395

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان، سهیلا شیخی گفت: طرح کانون مدرسه به منظور بهره مندی همه دانش آموزان از ظرفیت های موجود در مراکز فرهنگی و هنری کانون اجرایی شده است.

وی عنوان کرد: در این طرح، دانش آموزان دوره ابتدایی در قالب یک برنامه مشخص، هدفمند و از پیش تعیین شده در مراکز کانون حضور پیدا می کنند و با برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی، هنری و ادبی که به سبک و شیوه غیرمستقیم مرتبط با دروس ارائه می شود، آشنا می شوند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان در این طرح مهارت های زندگی اجتماعی را نیز می آموزند، اضافه کرد: تمام دانش آموزان طرح، به مدت یک سال از تاریخ عضویت می توانند به صورت رایگان از فعالیت های فرهنگی مراکز، بهره مند شوند.

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: در سطح 2 این طرح، مربیان کانون به منظور پوشش جمع وسیع تری از دانش آموزان و با بهره گیری از برنامه هایی که قابلیت جذب تعداد بیشتری مخاطب را دارد، هر ماه یک بار در مدارس منتخب طرح، حضور یافته و ویژه برنامه های فرهنگی مانند قصه گویی، معرفی کتاب، معرفی وقایع، معرفی کانون و دیگر فعالیت ها را اجرا می کنند.

شیخی  دانش آموزان دختر و پسر پایه دوم تا ششم ابتدایی را از مخاطبان این طرح ذکر کرد و افزود: این طرح در مرکز فراگیر استان نیز برای دانش آموزان با نیازهای ویژه و مدارس تحت پوشش سارمان آموزش وپرورش استثنایی، پیش بینی و اجرا خواهد شد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2