لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اسناد ۱۰۳ ساله آموزش و پرورش اهر رونمایی می شوند
منبع خبر:خبرگزاری مهر
تبریز - رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان اهر از رونمایی از اسناد ۱۰۳ ساله آموزش و پرورش این شهرستان در حاشیه دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اهر در تهران خبر داد.
دوشنبه, 29 آذر 1395

جعفر شجاعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری مهر، اظهار داشت: در راستای عمل به اهداف آموزشی و به همت همکاران آموزش‌وپرورش و کمک مسئولان دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اهر روز دوشنبه ۲۹ آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان اهر با ذکر اینکه به خیرین اهری در تمامی نقاط مراجعه شده است ابراز داشت: برای پیشبرد اهداف خداپسندانه آموزشی به خیرین اهری در تمامی نقاط کشور و حتی خارج از کشور مراجعه کرده و به نتایج خوبی نیز دست‌یافته‌ایم.

وی به برنامه های جنبی این جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: نمایشگاهی از اسناد ۱۰۳ ساله آموزش و پرورش اهر که در طول سالها و به همت همکاران جمع آوری شده است نیز در حاشیه این رویداد مهم به نمایش در خواهد آمد.

شجاعی در پایان اظهار داشت: شهرستان اهر به عنوان مرکز منطقه ارسباران روزی بر ۸ شهرستان مجاور اشراف داشت و این اسناد نشان از همان روزها بوده که گنجینه ای گرانبها برای اهالی فرهنگ و آموزش به حساب می رود.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2