لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آرامش وکار کارشناسی، نیاز امروز صندوق ذخیره فرهنگیان است
منبع خبر:خبرگزاری مهر
رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان،آرامش وکار کارشناسی را نیاز امروز صندوق ذخیره فرهنگیان دانست.
یکشنبه, 28 آذر 1395

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، روح الله عالمی در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان اظهارکرد: پذیرش مسئلیت صندوق در این شرایط بسیار سخت است و پذیرش آن توسط مهدی نیکدل نشان از مدیریت قوی وی دارد.

وی تصریح کرد: امروز بیش از هرچیز نیازمند وفاق و همدلی هستیم تا بر مشکلات فائق آئیم.

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: آرامش و کار کارشناسی، از نیازهای امروز صندوق ذخیره فرهنگیان است.

عالمی افزود: با نگاه جدید وزیر نسبت به صندوق امیدواریم در فصل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان، تخصصی تر و کارآمدتر فعالیت های خود را به پیش ببرد.

وی خاطرنشان کرد: صندوق باید مانند بنگاه اقتصادی که متعلق به کل کشور است کار خود را به پیش ببرد و برای انجام فعالیت ها نیز به تعامل بیشتر دارد.

عالمی افزود: امیدوارم مدیرعامل جدید با برنامه ریزی چند ساله بتواند اهداف صندوق را محقق سازد و فرصت کافی برای اجرای برنامه ها داشته باشد چرا که تغییرات مکرر مدیریتی، مضر فعالیت های صندوق خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان دورشدن صندوق از مسائل سیاسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: تاکنون نیز تلاش این بوده که وارد سیاست نشویم.

عالمی افزود: با کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی همکاری می کنیم تا انتقال اطلاعات صادقانه، عادلانه، شفاف و همه جانبه صورت گیرد و انتظار داریم ماجرا با عدل و انصاف پایان پذیرد و صندوق از مرحله بحرانی خارج شود و منفعت آن به فرهنگیان که پاک ترین قشر جامعه هستند، برسد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2