لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ثبت نام مرحله اول آزمون المپیادهای علمی کشور ۲۸آذرماه آغاز می شود
منبع خبر:خبرگزاری مهر
مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان از آغاز ثبت نام مرحله اول آزمون المپیادهای علمی کشور از ۲۸ آذرماه خبر داد.
یکشنبه, 28 آذر 1395

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، دانش آموزان علاقمند، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام به نشانی http://oly.

medu.

ir به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۲۸ آذرماه ثبت نام کنند و پس از تایید صحت اطلاعات توسط مدیر مدرسه ثبت نام آنان در سامانه نهایی خواهد شد.

این گزارش می افزاید؛ مبلغ ثبت نام برای هر المپیاد ۲۲۵۰۰۰ هزار ریال  است که صرفا از طریق درگاه اینترنتی سامانه دریافت می شود و دانش آموزان برای ثبت نام به بانک ها و دستگاه های خودپرداز مراجعه نکنند.

بر اساس این گزارش؛ ثبت نام از روز یکشنبه ۲۸ آذرماه ۹۵ آغاز و تا پایان روز جمعه ۳ دی ۹۵ ادامه خواهد یافت و این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

گفتنی است؛ آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور با همکاری ادارات کل آموزش و پررورش استان ها و مرکز سنجش آموزش و پرورش طی روزهای پنجم تا هشتم بهمن ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2