لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تغییرات مکرر مدیریتی مضر فعالیت‌های صندوق فرهنگیان است
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان دورشدن صندوق از مسائل سیاسی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: تغییرات مکرر مدیریتی، مضر فعالیت‌های صندوق خواهد بود.
یکشنبه, 28 آذر 1395

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روح‌الله عالمی در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان اظهارکرد: پذیرش مسؤلیت صندوق در این شرایط بسیار سخت است و پذیرش آن توسط مهدی نیکدل نشان از مدیریت قوی او دارد.

امروز بیش از هرچیز نیازمند وفاق و همدلی هستیم تا برمشکلات فائق آئیم.

وی گفت: آرامش و کار کارشناسی از نیازهای امروز صندوق ذخیره فرهنگیان است.

با نگاه جدید وزیر آموزش‌وپرورش نسبت به صندوق امیدواریم در فصل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان، تخصصی‌تر و کارآمدتر فعالیت‌های خود را به پیش ببرد.

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: صندوق باید مانند بنگاه اقتصادی که متعلق به کل کشور است کار خود را به پیش ببرد و برای انجام فعالیت‌ها نیز به تعامل بیشتر نیاز دارد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌‌وپرورش، عالمی افزود: امیدوارم مدیرعامل جدید با برنامه‌ریزی چند ساله بتواند اهداف صندوق را محقق سازد و فرصت کافی برای اجرای برنامه‌ها داشته باشد چرا که تغییرات مکرر مدیریتی، مضر فعالیت‌های صندوق خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان دورشدن صندوق از مسائل سیاسی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: تاکنون نیز تلاش این بوده که وارد سیاست نشویم.

عالمی افزود: با کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی همکاری می‌کنیم تا انتقال اطلاعات صادقانه، عادلانه، شفاف و همه جانبه صورت گیرد و انتظار داریم ماجرا با عدل و انصاف پایان پذیرد و صندوق از مرحله بحرانی خارج شود و منفعت آن به فرهنگیان که پاک‌ترین قشر جامعه هستند، برسد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2