لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

یک میلیون دانش‌آموز با آمدن سال تحصیلی جدید به راهیان نور می‌روند
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعزام بیش از یک میلیون دانش آموز به اردوهای راهیان نور درسال تحصیلی جدید خبر داد.
یکشنبه, 07 خرداد 1396

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی فیض در اولین نشست قرارگاه راهیان نور امام حسن عسگری (ع)  اظهارکرد: با هدف تقویت اردوهای راهیان نور، مراسم تقدیر از استان‌های برتر درزمینه  برگزاری این اردوها با همکاری بسیج در تیرماه برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش بر ضرورت تقویت اردوهای راهیان نور ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان تأکید کرد و افزود: تجارب اردوهای برگزارشده باید سرلوحه دست اندرکاران اردوهای راهیان نور قرار گیرد.

در 12 مهرماه سال جاری مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور به صورت نمادین در یکی از امامزاده‌های شهر تهران برگزار خواهد شد.

وی از تهیه و ارسال شیوه نامه « از مدرسه در مدرسه » با موضوع راهیان نور در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به منظور تقویت نقش رسانه‌ها در اردوها، ایده هر کاروان یک خبرنگار، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فیض، آموزش ضمن خدمت مدیران و سرپرستان راهیان نور را بسیار ضروری دانست و افزود: تلاش می‌کنیم با هماهنگی مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات دوره‌های مربوطه را برای مدیران در تابستان برگزار کنیم.

وی از اعزام 750 هزار دانش آموز تا پایان شهریور سال 96 به سرزمین های نورخبر داد و اظهارکرد: در سال تحصیلی جدید تلاش خواهیم کرد، بیش از یک میلیون دانش‌آموز را به اردوهای راهیان نور، اعزام کنیم.

انتهای پیام.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2