لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید بیش از ۷ میلیون و ۲۰ هزار دانش‌آموز از سرزمین‌های نور
منبع خبر:خبرگزاری مهر
فرمانده قرارگاه راهیان نور گفت: تاکنون بیش از ۷ میلیون و ۲۰ هزار دانش آموز در قالب کاروان های راهیان نور از جبهه ها بازدید کردند.
یکشنبه, 07 خرداد 1396

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر دیروز سرتیپ پاسدارعلی فضلی، دراولین نشست قرارگاه راهیان نور امام حسن عسگری (ع) که با حضور اعضا در ساختمان علاقه مندان برگزار شد، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهارکرد: حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بار دیگر بر اقدامات نظام اسلامی صحه گذاشت.

وی، عامل موفقیت اردوهای راهیان نور را وفاق و همدلی دست اندرکاران بسیج و آموزش وپرورش دانست و افزود: تا سال ۸۹ تنها یک میلیون و ۸۶۰ هزار دانش آموز در قالب  اردوهای راهیان نور از جبهه های ۸ سال دفاع مقدس بازدید کرده بودنداما با افزایش سالانه بیش از ۱۰ درصدی، این رقم درسال ۹۵ به  بیش از ۷میلیون و۲۰ هزار نفر رسیده است.

سرتیپ پاسدار فضلی نقش رسانه ها را در اردوی بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد: تمام مشکلات مالی وغیرمالی، اردوهای راهیان نور می تواند با اطلاع رسانی دقیق و به موقع توسط رسانه ها مرتفع شود.

فرمانده قرارگاه راهیان نور، میانگین موفقیت های اردوهای راهیان نور را بالای ۸۰ درصد دانست و خاطرنشان کرد: با ارزیابی های دقیق، تلاش می کنیم این موفقیت ها را به صددرصد برسانیم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2