لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اعزام یک میلیون دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور درسال تحصیلی جدید
منبع خبر:خبرگزاری مهر
معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش از اعزام بیش ازیک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور درسال تحصیلی جدید خبر داد.
یکشنبه, 07 خرداد 1396

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر دیروز مهدی فیض در اولین نشست قرارگاه راهیان نور امام حسن عسگری (ع) که با حضور اعضا، در ساختمان علاقه مندان برگزار شد، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهارکرد: با هدف تقویت اردوهای راهیان نور، مراسم تقدیر از استان های برتر درزمینه  برگزاری این اردوها، با همکاری بسیج در تیرماه برگزار می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش بر ضرورت تقویت اردوهای راهیان نور ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان تأکید کرد و افزود: تجارب اردوهای برگزارشده باید سرلوحه دست اندرکاران اردوهای راهیان نور قرار گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش وپرورش خاطرنشان کرد: در ۱۲ مهرماه سال جاری مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور به صورت نمادین در یکی از امام زاده های شهر تهران برگزار خواهد شد.

وی از تهیه و ارسال شیوه نامه « از مدرسه در مدرسه » با موضوع راهیان نور در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به منظور تقویت نقش رسانه ها در اردوها، ایده هرکاروان یک خبرنگار، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فیض، آموزش ضمن خدمت مدیران و سرپرستان راهیان نور را بسیار ضروری دانست و افزود: تلاش می کنیم با هماهنگی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات دوره های مربوطه را برای مدیران در تابستان برگزار کنیم.

وی از اعزام ۷۵۰ هزار دانش آموز تا پایان شهریور سال ۹۶ به سرزمین های نورخبر داد و اظهارکرد: در سال تحصیلی جدید تلاش خواهیم کرد، بیش از یک میلیون دانش آموز را به اردوهای راهیان نور، اعزام کنیم.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2