لیست مدارس تهران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عرصه تعلیم و تربیت از انتظارات و اهداف انقلاب اسلامی عقب افتاده است
منبع خبر:خبرگزاری تسنیم
رئیس بسیج فرهنگیان گفت: عرصه تعلیم و تربیت از مجموعه انتظارات و اهداف انقلاب اسلامی عقب افتاده است.
یکشنبه, 28 آذر 1395

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  شعبانعلی رمضانیان امروز در پانزدهمین گردهمایی روسای کانون‌های تربیت اسلامی سراسر کشور اظهار کرد: گروه‌ها و افراد دلسوزی وجود دارند که در عرصه‌های مختلف برای حفظ انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و تعداد آنها نیز کم نیست اما آنچه که نگران‌کننده است این است که در درون عناصر ارزشی و مدافع انقلاب همکاری و هماهنگی برای افزایش انسجام و هم‌افزایی وجود ندارد.

وی افزود: اگر هماهنگی و همکاری وجود داشته باشد، می‌توان توان موجود را چندین‌برابر کرده و خلأها را پر کرد.

رئیس بسیج فرهنگیان گفت: باید تلاش کنیم افراد و مجموعه‌های فعال در عرصه انقلاب را با یکدیگر مرتبط کنیم تا از توانمندی یکدیگر مطلع شوند و با تقسیم کار در حوزه‌های مختلف فعالیت کنند، امروز مهم‌ترین وظیفه ما این است که دور هم جمع شده و چنین جبهه‌ای را شکل دهیم چرا که در حوزه فرهنگی وضعیت بدی را داریم.

رمضانیان گفت: هنوز نمی‌دانیم در حوزه تعلیم و تربیت به لحاظ فرهنگی چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است اما اگر قابلیت رصد داشته باشیم و به موقع از تهدیدها مطلع شویم با استفاده از اتاق‌های فکر و چاره‌اندیشی می‌توانیم با آسیب‌ها مقابله کنیم.

وی بیان کرد: امروز عرصه تعلیم و تربیت عقب‌تر از آرمان‌ها و انتظارات مدنظر انقلاب اسلامی است و اگر می‌خواهیم به اهداف انقلاب اسلامی دست یابیم چه طرح و برنامه‌ای داریم.

 در حالی که می‌توان در بسیاری از مناطق با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح مدارس برای مشکلات چاره‌اندیشی کرد.

انتهای پیام/.

آخرین اخبار آموزشی

تبلیغ نمونه 2